Çağrı Merkezi: 0 850 888 23 23

BabyNEO Organik Sıvı Çamaşır Deterjanı

34,90 TL
39,90 TL
%13 İNDİRİM
Stok Kodu 356155-00003
Barkod 8699290012590
Marka BabyNEO
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün Kargo!
Ürünün diğer seçenekleri
Ürün Açıklaması
BabyNEO Organik Sıvı Çamaşır Temizleyici

Yıkanabilir bebek bezleri için özel formül

ICEA Organik ve Helal sertifikalı
Dermatolojik olarak test edilmiştir, alerji yapmaz
Aloe Vera içerikli
Fosfat, klor, boya, ağartıcı ve parfüm içermez
Renkli ve beyaz, yün dahil tüm çamaşırlar için kullanılabilir
Elde ve makinada yıkamaya uygun
Sıvı konsantre özel formül kalıntı bırakmaz
Yerli Üretim

Konsantre, yıkanabilir bebek bezleri için özel hazırlanmış güçlü ve etkili formülü ile dokuların içine işleyerek kiri, lekeyi ve kötü kokuları yok eder. Çamaşırı sertleştirmez, yıpratmaz, renklerini korur. Her ısıda etkili performans gösterir. Suda kolay çözülür, kalıntı bırakmaz ve hızlı durulanır. Zor ve inatçı lekelere direkt kullanım kolaylığı sunar.
BabyNEO Organik Sıvı Çamaşır Temizleyici doğaya ve insana dost, ICEA Organik ve Helal sertifikaları olup, bitkisel bazlı, GDO içermeyen hammaddelerden üretilmiştir. İyonlaştırıcı radyasyona maruz bırakılmamıştır. Hayvansal kaynaklı hammadde içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Ambalajı geri dönüşümlü veya tekrar kullanılabilir paketleme kriterleri dahilinde denetimden geçmiştir.
Kullanım
4,5kg çamaşır için önerilen miktar, normal kirli çamaşırlarda 50ml’dir. Çok kirli ve inatçı lekeler için arzu ederseniz yıkama öncesi lekenin üzerine direkt döküp, bir süre bekledikten sonra yıkama yapabilirsiniz. Hem çamaşır makinasında hem de elde yıkamada kullanabilirsiniz.
Ürün Bileşimi
%5-15 Bitkisel aniyonik aktif madde, %5-15 Bitkisel noniyonik aktif madde, enzim, koruyucu, Aloe Vera yaprak özü NET 1L – 20 Yıkama Üretim Yeri : Türkiye
Yorumlar
Yorum Yap