Çağrı Merkezi: 0 850 888 23 23

Bebelac Bebek Devam Sütü No:4 900 Gr

69,90 TL
89,90 TL
%22 İNDİRİM
Stok Kodu 352156-00004
Barkod 8699745011390
Marka Bebelac
Stok Durumu Tükendi
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün Kargo!
Ürünün diğer seçenekleri
Ürün Açıklaması
Bebelac Bebek Devam Sütü No:4 900 Gr özellikleri;

Bebelac 4 Bebek Maması, bebeğinizin 1 yaşından itibaren kullanılabilecek çocuk sütüdür. Bebeğinizin gelişimini ve doğru beslenmesini sağlayacak enerji ve mineral kaynağına sahiptir.
Bebelac devam sütlerinde anne sütüne en yakın protein içeriği mevcuttur.Bebelac mamaların tamamı Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına uygun olarak üretilmektedir.
Ürün içeriğinde uygun oranlarda kullanılan Omega 3 ve Omega 6 faydalı yağ asitleri bebeğinizin sinir sistemi ile göz ve beyin gelişimine katkıda bulunur.
İçeriğinde, anne sütüne en yakın dengeyi sağlayabilmek için taurin mevcuttur.Bebelac bebek mamalarında anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat olarak yalnızca laktoz kullanılmaktadır.
Ürün içeriğinde bebeğin gelişimini desteklemek için gerekli olan protein, karbonhidrat ve yağ dengeli bir şekilde bulunmaktadır.Prebiyotik lif bebeğin bağırsak aktivitesinin gelişmesini sağlar.
Bebelac 4 çocuk sütü vitamin ve mineral açısından zengin içeriği ile bebeğinizin zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunur.İçeriğiyle, bebekler için çok önemli olan bir enerji kaynağıdır.Ürünün bileşenindeki pirinç bebeğinizin doygunluk hissetmesini sağlar ve uyku düzeninde olumlu etki yaratır.
Kullanım yaşı : 1 yaşından itibaren.

Yorumlar
Yorum Yap