Çağrı Merkezi: 0 850 888 23 23

Fisher Price Köpekçiğin Eğitici Otobüsü (Türkçe) FHF20

109,90 TL
119,90 TL
%8 İNDİRİM
Stok Kodu 354015-00046
Barkod 0887961521566
Marka Fisher Price
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün Kargo!
Ürünün diğer seçenekleri
Ürün Açıklaması
Fisher Price Köpekçiğin Eğitici Otobüsü (Türkçe) FHF20 Özellikleri;

Her yolculukta yeni bir ögrenme macerası!
Herkes öğrenme otobüsüne binsin! Bir sürü interaktif aktivite, eğlenceli ses ve şarkı dolu Fisher-Price® Eğlen & Öğren® Köpekçiğin Eğitici Otobüsü bebeğinize renkleri, sayıları, şekilleri ve daha fazlasını öğretirken, onu emeklemeye teşvik eder! Eğlenceli şarkıları ve sesleri duymak için otobüsü ilerletin.
Kapıyı açıp kapatınca ve pencereyi kaydırınca daha fazla eğlenceli ve eğitici içerik duyacaksınız. Bebeğiniz ışıklı müzik düğmesine her bastığında yolcukluk şarkıları çalar.
Bebeğiniz silindiri döndürdüğünde, kapıyı açtığında ve pencereyi kaydırdığında ince motor becerilerini geliştirir. Bebeğiniz bu otobüs sayesinde öğretici eğlenceyi keşfetmeye bayılacak!
Gelişim ve oyun bir arada™ Renkler ve Şekiller: Bebeğiniz üç şekil düğmesine basıp otobüsle birlikte emeklediğinde, ona tanıdık renkleri, şekilleri ve daha fazlasını öğreten eğlenceli şarkılar, sesler ve cümleler duyacak. Zıt anlamlı kelimeler: Bebeğiniz pencereyi ileriye ve geriye doğru kaydırırken ve içerideki arkadaşlarını görmek için kapıyı açıp kaparken; otobüs onu zıt anlamların eğlencesi ile tanıştırır.

• Etkileşimli aktiviteler aracılığıyla eğlenceli şarkıları, sesleri ve cümleleri etkinleştirin: Otobüsü itin, kapıyı açın ve kapatın, pencereyi ileri geri kaydırın
• 3 renkli şekil düğmesi, renkleri, sayıları ve şekilleri tanıtır
• Eğlenceli yolculuk şarkıları için ışıklı müzik düğmesine basın!
• Düğmelere basmak, kapıyı açmak, pencereyi kaydırmak ve silindiri çevirmek ince motor becerilerini geliştirir.
• Renkleri, şekilleri, sayıları, zıt anlamlı kelimeleri, alfabeyi, tanıdık nesneleri ve daha fazlasını öğretir!
40'tan fazla şarkı, ses, melodi ve cümle
Yorumlar
Yorum Yap