Çağrı Merkezi: 0 850 888 23 23

Nuk Diş Fırçalamaya Alıştırma Seti 256205

44,90 TL
54,90 TL
%18 İNDİRİM
Stok Kodu 07023-000003
Barkod 4008600083641
Marka Nuk
Stok Durumu Tükendi
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün Kargo!
Ürün Açıklaması
Nuk 256205 Diş Fırçalamaya Alıştırma Seti özellikleri;

Çocuğunuzun diş fırçalama alışkanlığı adım adım geliştirmesine yardımcı ürünlerdir.
Adım 1: Temizleme Alışkanlığı Kazandırıcı Fırça, diş etlerine masaj yapar; damağı temizler
Adım 2: NUK Fırçalama Alışkanlığı Kazandırıcı Fırça ısırmaya dayanıklıdır; ilk diş fırçalama alışkanlığını kazandırır.
Güvenlik halkası bebeğin çubuğu ağzının içinde geriye itmesine engel olur ve stand olarak da (kullanılmadığı zaman çubuğa dayanak desteği olarak) kullanılır.
Kaymaz sapları kolay ve rahat tutma imkanı sağlar
Çocuklarınızı diş bakımı yapmaya mümkün olan en erken zamanda alıştırmanız faydalı olur. Bunun için en ideal zaman henüz ilk dişleri çıkmadan öncesidir. Eğer ebeveynler çocuklarının ağız hijyenine erken başlarlarsa o zaman çocukların diş gelişimi çok daha sağlıklı olur ve diş çürükleri ile çok daha geç karşılaşılır.

NUK Diş Fırçalamaya Alıştırma Seti çocuğunuza adım adım diş bakımını öğretmenize yardımcı olur. Temizleme Alışkanlığı Kazandırıcı Fırça çocuğunuzun diş etlerindeki belirli bölgelere masaj yapar; damağı temizler ve diş çıkması nedeniyle karşılaşılan sıkıntıları hafifletir. Fırçalama Alışkanlığı Kazandırıcı Fırça, çıkan ilk dişlerin temizliğinin hassas bir biçimde yapılmasını sağlar. Çocuğunuz doğru diş fırçalama hareketlerini kolaylıkla öğrenebilir. Her iki fırça da kaymaz sapları ile kolay ve rahat tutma imkanı sağlar. Güvenlik halkası bebeğin çubuğu ağzının içinde geriye itmesine engel olur ve stand olarak da (kullanılmadığı zaman çubuğa dayanak desteği olarak) kullanılabilir.

NUK Diş Fırçalamaya Alıştırma Seti, çocuğunuzun diş bakımını kolay öğrenmesi için tasarlanmıştır. Isırmaya karşı dayanıklıdır. Çocuğunuz ısırsa bile ürünün diş geçirmez yapısı sayesinde dişlerini batıramaz.
Yorumlar
Yorum Yap