Çağrı Merkezi: 0 850 888 23 23

Sıkça Sorulan Sorular

fatihbebek.com internet sitemiz üzerinden alacağınız tüm ürünler %100 orjinaldir. Ürün teyitleri için ürün garanti belgesi üzerinde bulunan üretici firma ile iletişime geçerek gerekli kontrolleri sağlatabilirsiniz.

Siparişlerinizin 1-3 iş günü arasında kargoya teslim edilir. Mobilya ve adınıza imalatı yapılan ürünlerin temin süresi 20-25 günü bulabilir. Ürün detay sayfasında ürün kargolama tarihlerini kontrol edebilir yada 08508882323 nolu müşteri destek birimimizden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Herhangi bir sebep ile beğenmediğiniz yada kullanmak istemediğiniz ürünleri 14 günlük yasal süreç içerisinde iade edebilir yada değiştirebilirsiniz.

Beğenmediğiniz yada değiştirmek istediğiniz ürünlerin kargo ücretleri fatihbebek.com tarafından ödenmektedir. Hesabınız iade ve değişim sekmesinden talep oluşturarak ücretsiz kargo iade kodunuzu alabilirsiniz.

Oluşturduğunuz sipariş toplam sepet tutarı 500 TL nin altında ise kapıda ödeme nakit yada kredi kartı olarak oluşturabilirsiniz. 500 TL üzeri siparişlerinizi Havale yada Kredi Kartı ile amamlamanız gerekecektir.

Ödeyeceğiniz bu tutar kargo şirketleri ile alakalıdır. Sağlamış oldukları bu hizmet karşılığında ödeme ekranında bahsedilen tutarı tahsil etmektedirler. Tutar bizim ile alakalı olmayıp tamamiyle kargo şirkerinin almış olduğu tutardır. Bu tutarı ödemek istemiyorsanız siparişinizi Kredi Kartı yada Havale ile tamamlamanız gerekecektir.