Çağrı Merkezi: 0 850 888 23 23

Sophie La Giraffe So Pure Diş Kaşıma Halkası

89,90 TL
99,00 TL
%9 İNDİRİM
Stok Kodu 354130-00002
Barkod 3056562003185
Marka Sophie
Stok Durumu Tükendi
Ürünün diğer seçenekleri
Ürün Açıklaması

 

 Sophie La Giraffe Diş Kaşıma Halkası - Organik 200318 Özellikleri;

-100% doğal kauçuktan üretilmiş ilk diş kaşıma halkası
-Orjinal Zürafa Sophie gibi %100 doğal kauçuk ve gıda boyası kullanılarak üretilmiştir.
-Son derece yumuşak ve esnek oluşu sayesinde ilk çıkan dişlerdeki hassasiyeti yatıştırır.
-0+ aydan itibaren kullanılabilir.
-Bebeğiniz minik elleriyle kolaylıkla kavrayabilir,diş çıkaran bebeğin hassaslaşan diş etlerinin rahatlamasına yardımcı olur.

Sophie'nin Hikayesi; Bir varmış bir yokmuş, basit bir hikaye... Böylesi egzotik bir vahşi yaşam bebeği ilk defa piyasaya çıkıyordu ve gerek boyutları gerekse şekli bebeklerin minik elleri ile kavraması için idealdi. O zamanlar da tıpkı bugünkü gibi görünen Zürafa Sophie'nin üretimine, 25 Mayıs'ta, bir Perşembe günü başlandı. Piyasaya çıkar çıkmaz büyük bir başarı elde etti.
Diş çıkarmanın ilk işaretleri ortaya çıktığında Zürafa Sophie'nin bebeklerinin gözyaşlarını dindirdiğini gören genç anneler, çok geçmeden bunun çocukları için olmazsa olmaz bir oyuncak olduğunu farkettiler! Minik Zürafa'nın ünü kulaktan kulağa hızla yayıldı. O andan itibaren, Avrupa'da nice kuşaklar, karnına ve başına bastırdıklarında Sophie'nin çıkardığı sesle büyüdüler!
1961 yılında oluşturulduğundan bu yana Zürafa Sophie dünyanın dört bir yanındaki 50 milyondan fazla bebeği (ve ebeveynlerini!) doğal güzelliği ve cazibesi ile kendine hayran bırakırken, retro tarzı da 50 yılı aşkın bir süre boyunca popülaritesinden hiçbir şey kaybetmemesini sağladı. Fransa'da doğan her 10 bebekten 9'una kendi Zürafa Sophie'si veriliyor. 50 yıl sonra bile halen ilk günkü gibi olan Sophie, hiç yaşlanmadı...
Yorumlar
Yorum Yap