Çağrı Merkezi: 0 850 888 23 23

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x50=150 Yaprak Avantaj Paket

25,00 TL
32,90 TL
%24 İNDİRİM
Stok Kodu 355009-00013
Barkod 8692190008946
Marka Uni Baby
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün Kargo!
Ürünün diğer seçenekleri
Ürün Açıklaması
Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x50=150 Yaprak Avantaj Paket Özellikleri;

Bebek cildi, yetişkinlere göre daha hassastır ve ilk günden itibaren özenli koruma ve bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bu doğrultuda bebeklerin bakım ve temizliğinde kullanılan ürünlerin de özenle geliştirilmesi gerekmektedir.
Uni Baby’nin tüm ürünleri, ISO 22716-İyi İmalat Uygulamaları, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri ve Kozmetik Yönetmeliği esas alınarak üretilmektedir. GMP - İyi Üretim Uygulamaları belgesine sahip üretim tesisimizde, hammadde-malzeme tedariğinden, üretim sonrası ve depolamaya kadar olan tüm süreçlerde en yüksek kalite standartları uygulanmaktadır. Ürünlerimizi çağdaş, kaliteli, sağlıklı yaşamın öncüsü Eczacıbaşı güvencesi ile tüketicilerimize sunmaktayız.
Uni Baby ailesi olarak, geleceğimizin güvencesi olan bebeklerin sağlıklı gelişimine verdiğimiz önem doğrultusunda, güncel araştırmaları ve literatürleri düzenli takip ediyor, bebekler için en uygun ürünleri geliştiriyoruz. Bu bakış açısıyla, ürün geliştirme çalışmalarımızın bir parçası olarak, Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil’in, %99 saflaştırılmış su ve %1 özenle seçilmiş hammadde oranını sabit tutarak, içeriğini yeniliyoruz.
Ürün içeriğimizin %1’ini oluşturan özenle seçilmiş hammaddelerimizle ilgili detaylar aşağıdaki gibidir:
Fenoksietanol (phenoxyethanol): Su bazlı kozmetik ürünlerinde küf mantar bakteri oluşumunu engelleyen, ürünü hem rafta hem de açıldıktan sonra koruyan ve ürünün güvenle kullanılmasını sağlayan bir içeriktir. Doğal olarak yeşil çay ve beyaz hindiba bitkilerinde de bulunmaktadır.Fenoksietanol tüm dünyada bebek ürünleri de dahil olmak üzere kozmetik ve ilaç sektöründe yaygın olarak kullanılır. Amerika*, Avrupa** ve Türkiye*** Kozmetik Yönetmeliğine göre onaylıdır. Ethilhexylglycerin bitkilerden elde edilen bir bileşik olarak, kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Cildin doğal florasına etki etmeden, kullanılan içeriğin etkinliğini artırmada rol oynar. Citric Acid kozmetik ürünlerdeki pH seviyesinin ayarlanmasında kullanılmaktadır. Yenidoğan cildinin pH'ı ortalama 6'dır. Ürünümüzün pH aralığı yenidoğan cilt pH’ına uygun olacak şekilde tutulmaktadır. Tetrasodium Glutamate Diacetate: Kişisel bakımda ve kozmetik ürünlerde daha iyi raf ömrü, su sertliğini önlemek ve içeriğinin etkinliğini artırmak için kullanılabilen bir hammaddedir. Annelerin 1 numaralı tercihi Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil, yenidoğan bebek cildine özel olarak geliştirilmiştir, içeriğinde esans/parfüm, paraben, alkol, SLS, SLES bulunmamaktadır. Ürünlerimiz, tüm fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik ve dermatolojik testlerin ardından sizlere sunulmaktadır.
Siz tüketicilerimizin, Uni Baby’ye duyduğu güveni en büyük değerimiz olarak görmekte; bebek cildine her zaman en uygun ürünleri üretmeyi misyon edinmekteyiz. Uni Baby ürünlerini, en değerli varlığınız olan bebeğiniz için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Yorumlar
Yorum Yap