Çağrı Merkezi: 0 850 888 23 23

Weewell WTN570 Temassız Projeksiyonlu Dijital Ateş Ölçer

239,90 TL
279,90 TL
%14 İNDİRİM
Stok Kodu 07002-000007
Barkod 4710916461531
Marka Weewell
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün Kargo!
Ürünün diğer seçenekleri
Ürün Açıklaması
Weewell WTN570 Temassız Projeksiyonlu Dijital Ateş Ölçer Özellikleri;

-Temas olmadan kusursuz ölçüm - 15 cm
-Vücut, yüzey ve ortam ısısı ölçme
-0.1˚C / 0.1 ˚F tolerans
-Alarm ayarlama seçeneği
-˚C / ˚F seçenekleri
-32 ölçümlük hafıza ve 0,5 saniyede ölçüm
-Geniş LCD ekran
-Otomatik bilgi saklama
-Otomatik kapanma
-Ürün kılıfı hediyeli

Anında ölçüm!
-0,5 saniye kadar kısa sürede ölçümü gerçekleştirebilmesi ile anında vücut sıcaklığını görebilmenizi sağlar. Temas olmadan 15 santimetre uzaktan ölçüm yaparak bebeklere rahatsızlık vermeden ateşini kontrol altında tutabilirsiniz. 32 ölçümü hafızada tutabilmesi ile geriye dönük sıcaklık takibini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Evin tüm fertleri için kullanıma uygundur.

Ortam ve Obje sıcaklığı;
-WTN570 Dijital Temassız Termometre sadece hastalık anlarında değil her zaman bebek bakımında size yardımcı olabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Mama, obje, banyo suyu ve ortam sıcaklığını ölçerek bebeğiniz için gerekli olan her sıcaklığı kontrol altında tutabilirsiniz. Alarm ayarlama seçeneği ile istediğiniz sıcaklık düzeyinde sizi sesli olarak uyarır.

Kolay Kullanım;
-Üzerindeki pratik düğme kontrol paneli ile ölçümü sadece 1 tuşa basarak tamamlayabilirsiniz. Cihazın yüzeyi elin rahat kavrayabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. °C ya da °F seçeneklerinden istediğiniz birimi seçebilirsiniz. LCD ekran üzerindeki yönlendirici ikonlar ile istediğiniz ayarları rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Pil şarjı miktarını ekrandaki pil ikonu üzerinden takip edebilirsiniz. Ürün kılıfı korumasıyla ürünü gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

Weewell WTN570 Temassız Projeksiyonlu Dijital Ateş Ölçer
Yorumlar
Yorum Yap